O nás

  Naša chovateľská stanica vznikla v roku 1997, avšak história našich labradorov sa začala písať už o dva roky skôr, kedy sa narodila naša prvá sučka. 
  Volala sa RAJNA BIELY AGÁT. Bol to náš prvý kontakt s labradorom ako takým. Vtedy sme ešte vôbec netušili, že sa chovu týchto nádherných a výnimočných psíkov budeme venovať aj naďalej. Rajnušku sme si priniesli domov ako malé šteniatko. Neskôr sme sa rozhodli ísť na prvú výstavu a potom to všetko začalo. Boli sme úplní laici, ale postupom času sme získali veľa informácií, nových poznatkov a hlavne skúseností. 
  V tom istom roku, ako sme založili našu chovateľskú stanicu, sa nám narodili aj prvé šteniatka. Odvtedy sa naša stanica rozrástla a stále rozrastá.

                                                                     

  V chove používame iba zdravé a absolútne nekonfliktné a neagresívne psy. Snažíme sa, aby šteniatka z nášho chovu boli našou pýchou. Šteniatka odchovávame v domácom prostredí. Sú zvyknuté na ľudí a najmä na deti, ale aj na dospelých psov. 
  Venujeme sa aj výchove psíkov pre Výcvikovú školu vodiacich psov. 
  Chov labradorov sa stal pre nás koníčkom. Už si život bez nich nevieme ani predstaviť. A nielen my, ale aj naše deti. Sú to ich kamaráti. Sú to ich kamaráti a vždy sú ochotné sa s nimi hrať. Získali si nás svojou povahou, láskavosťou. Sú to oddaní členovia našej rodiny.
  Veríme, že naša stránka bude pre vás zdrojom krásnych fotografií a užitočných informácií.
Niekoľko fotiek o nás si môžete pozrieť TU.